Elmadağ - Sivas arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Sivas şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 24 TL
Yolculuk süresi 9 sa 49 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 11:50
Son kalkış: 18:49
Mesafe 324km

Virail size, Elmadağ ile Sivas arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Elmadağ Sivas arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Elmadağ ile Sivas arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Elmadağ ile Sivas arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Elmadağ konumundan Sivas konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Elmadağ konumundan Sivas konumuna 23,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Sivas konumuna biletler ortalama 79,39 TL kadar tutar.

,

Elmadağ - Sivas arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Sivas konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Sivas konumuna hareket edecek trenlerin Elmadağ vaktinde ayrılmaları ve Sivas vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Elmadağ konumundan Sivas konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Elmadağ konumundan Sivas konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Trenle Sivas konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Sivas konumuna ortalama yolculuk süresi 9 hours and 30 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 9 hours and 20 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Elmadağ konumundan hareket eden ilk tren saat 11:09 kalkarken, sonuncusu saatler 18:09 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.