Elâzığ - Palu arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 1 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 04:39
Son kalkış: 04:39
Mesafe 61km

Virail üzerinden Elâzığ ile Palu arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi demiryolu şirketleri Elâzığ ile Palu arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Elâzığ konumundan Palu konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Elâzığ konumundan Palu konumuna ortalama tren fiyatları 12,24 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Elâzığ konumundan Palu konumuna fiyatlar yaklaşık 11,00 TL civarındadır.

Elâzığ - Palu arası trenler


Elâzığ Palu arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Elâzığ - Palu hattında hizmet vermektedir?

Palu konumuna hareket edecek trenlerin Elazığ vaktinde ayrılmaları ve Palu vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Elâzığ konumundan Palu konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Elâzığ konumundan Palu konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Elâzığ konumundan Palu konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Palu konumuna hareket eden ilk tren saati 04:11 iken, sonuncusu saatler 04:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 22 minutes, ama en hızlı trenler sizi Palu konumuna 1 hour and 22 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.