Doğanşehir - Malatya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7 TL
Yolculuk süresi 1 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 14:06
Son kalkış: 14:06
Mesafe 48km

Virail size, Doğanşehir ile Malatya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Doğanşehir ile Malatya arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Doğanşehir ile Malatya arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Malatya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Doğanşehir konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları 17,21 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Doğanşehir konumundan Malatya konumuna fiyatlar yaklaşık 7,50 TL civarındadır.

Doğanşehir - Malatya arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Malatya konumuna, Doğanşehir vaktinde hareket edip hedefine Malatya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Doğanşehir konumundan Malatya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Doğanşehir konumundan Malatya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Doğanşehir konumundan Malatya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saati 14:06 iken, sonuncusu saatler 14:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour, ama en hızlı trenler sizi Malatya konumuna 1 hour gibi bir sürede ulaştırabilir.