Train Illustration

Dijon - Paris arası tren bulun

En ucuz fiyat
91,11 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

keşfedin
İle Tren

Yarın

keşfedin
İle Tren

2 Gün

keşfedin

Dijon ile Paris arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Dijon Paris arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Dijon konumundan Paris konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Dijon konumundan Paris konumuna ortalama tren fiyatları 443,86 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 91,11 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Dijon ile Paris arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, Dijon ile Paris arasında tren seferleri sunan SNCF, OUI, OUI.sncf, Trenitalia and Lyria şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Trenitalia, sunduğu bölgesel ve lokal bağlantı hizmetleri yanında hızlı tren seferleri de yapan, 40 milyondan fazla yolcusuyla, ulusal demiryolu grubuna bağlı, İtalya'nın en büyük demiryolu sağlayıcısıdır. Oui Fransız ulusal demiryolu şirketi SNCF'ye bağılı şirket. En büyük şehirlerden en küçük kasabalara kadar ulaşım hizmeti veren SNCF, yurt dışında daha çok seksenlerde bu yana Fransa'da hizmet veren hızlı tren servisi TGV ile tanınır. SNCF ayrıca Italya, İspanya, Almanya, Belçika ve Lüksemburg'a gidiş dönüş seferleri de düzenler.

Dijon ile Paris ile tren

En iyi fiyat 109,34 TL
Yolculuk süresi 2 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 19
İlk kalkış 05:41
Son kalkış 21:33
Mesafe 262 km
Kalkış Dijon
Varış Paris
Firma SNCF, OUI, OUI.sncf, Trenitalia, Lyria

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
33
Firma
5
En düşük
91,11 TL
En yüksek
3.102,37 TL

Dijon - Paris

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

173,12 TL

Tarih
Salı, Ağustos 16th 2022
OUI.sncf-logo
Dijon Ville - Melun
20:28 - 22:33
OUI.sncf
2 sa 5 dk
CO2: 0.75kg
En Ucuz
İle Otobüs

364,37 TL

Tarih
Salı, Ağustos 16th 2022
FlixBus-logo
Dijon - Paris, Bercy Seine
04:35 - 08:45
FlixBus
4 sa 10 dk
CO2: 9.21kg

Paris konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Paris konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 sa 32 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa 31 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 07:33, sonuncusu ise saatler 21:33 gösterdiğinde Dijon konumundan hareket eder.

Dijon ve Paris konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Paris konumuna hareket eden trenler Dijon, Dijon Ville, Bordeaux Saint-Jean, Strasbourg, Saint-Raphaël - Valescure, Macon Ville and Mâcon-Loché Tgv vaktinde hareket eder ve oraya Paris Bercy, Paris-Gare-De-Lyon, Marne-La-Vallée - Chessy - Gare Tgv Et OuiGo (À 200m Du Parc Disneyland Paris), Paris Gare de Lyon, Melun, Massy Tgv, PARIS EST and PARIS AUSTERLITZ vaktinde ulaşır.

Dijon Paris arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Dijon konumundan Paris konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Paris konumundan Dijon konumuna gitmek isterseniz, 26 günlük aktarmaları mevcut. 18 güzergahlarının direkt, 8 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Dijon konumundan Paris konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 26 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 18 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 94 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme