Çumra - Ereğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ereğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 13,99TL
Yolculuk süresi 1 sa 57 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 15:05
Son kalkış: 15:05
Mesafe 112km

Çumra ile Ereğli arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi demiryolu şirketleri Çumra ile Ereğli arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ereğli konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ereğli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 15,47 TL iken, Çumra konumundan Ereğli konumuna sadece 13,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Çumra - Ereğli arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Çumra ile Ereğli arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Çumra - Ereğli hattında hizmet vermektedir?

Ereğli konumuna hareket edecek trenlerin Çumra vaktinde ayrılmaları ve Ereğli vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Çumra konumundan Ereğli konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Çumra konumundan Ereğli konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Çumra konumundan Ereğli konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ereğli konumuna hareket eden ilk tren saati 15:08 iken, sonuncusu saatler 15:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 55 minutes, ama en hızlı trenler sizi Ereğli konumuna 1 hour and 55 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.