Çay - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,48TL
Yolculuk süresi 3 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 04:52
Son kalkış: 04:52
Mesafe 150km

Çay ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Çay ile Konya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Konya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Çay konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Çay konumundan Konya konumuna 20,48 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Konya konumuna biletler ortalama 20,48 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Çay - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
24,99 TL Tümünü gör Tümünü gör 24,99 TL24,99 TL Tümünü gör Tümünü gör

Çay - Konya arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Çay - Konya hattında hizmet vermektedir?

Konya konumuna hareket edecek trenlerin Çay vaktinde ayrılmaları ve Konya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Çay konumundan Konya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Çay konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Çay konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 hours and 8 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 3 hours and 8 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 04:06, sonuncusu ise saatler 04:06 gösterdiğinde Çay konumundan hareket eder.