Train Illustration

Cannes - Nice arası tren bulun

En ucuz fiyat
17,31 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

Nereden 57,40 TL
İle Tren

Yarın

Nereden 57,40 TL
İle Tren

2 Gün

Nereden 57,40 TL

Cannes ile Nice arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Cannes Nice arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Cannes konumundan Nice konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Cannes konumundan Nice konumuna ortalama tren fiyatları 73,71 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Cannes konumundan Nice konumuna fiyatlar yaklaşık 17,31 TL civarındadır.

Hangi şirketler Cannes ile Nice arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Cannes ile Nice arasında tren bağlantıları sunan SNCF, OUI, OUI.sncf, Ter and Inoui şirketini de bulacaksınız.

Oui Fransız ulusal demiryolu şirketi SNCF'ye bağılı şirket. En büyük şehirlerden en küçük kasabalara kadar ulaşım hizmeti veren SNCF, yurt dışında daha çok seksenlerde bu yana Fransa'da hizmet veren hızlı tren servisi TGV ile tanınır. SNCF ayrıca Italya, İspanya, Almanya, Belçika ve Lüksemburg'a gidiş dönüş seferleri de düzenler.

Cannes ile Nice ile tren

En iyi fiyat 19,13 TL
Yolculuk süresi 31 dak
Günlük bağlantılar 23
İlk kalkış 07:22
Son kalkış 15:39
Mesafe 26 km
Kalkış Cannes
Varış Nice
Firma SNCF, OUI, OUI.sncf, Ter, Inoui

Cannes - Nice arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
57,40 TL
Tümü
Yarın
57,40 TL
Tümü
2 gün içinde
57,40 TL
Tümü
3 gün içinde
67,42 TL
Tümü
4 gün içinde
67,42 TL
Tümü
5 gün içinde
57,40 TL
1.457,83 TL
6 gün içinde
Tümü
Tümü

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
20
Firma
5
En düşük
17,31 TL
En yüksek
404,55 TL

Cannes - Nice

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

67,42 TL

Tarih
Cumartesi, Ağustos 27th 2022
OUI.sncf-logo
Cannes - Nice Ville
18:22 - 19:03
OUI.sncf
41 dak
CO2: 0.08kg
En Ucuz

Trenle Nice konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 dak gibi bir sürede Nice konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 32 dak kadar sürer. Nice konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:38 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Cannes konumunu saatler 15:39 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Cannes - Nice hattında hizmet vermektedir?

Nice konumuna, Le Bosquet, Ranguin, La Frayère, Cannes La Bocca, Cannes, Nice Riquier, Nice Saint-Augustin, Saint-Laurent-du-Var, Cros-de-Cagnes and La Trinité-Victor vaktinde hareket edip hedefine Nice Saint-Augustin, Nice Ville, NICE ST AUGUSTIN, Nice, Antibes, Gare de Juan-les-Pins, Nice, Nice-Ville, Nice, Gare SNCF Saint-Augustin, Saint-Laurent-du-Var, Gare SNCF ST LAURENT DU VAR, Villefranche-sur-Mer, Gare SNCF VILLEFRANCHE SUR MER and Théoule-sur-Mer, Gare SNCF THEOULE SUR MER vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Cannes Nice arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle Cannes konumundan Nice konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Cannes konumundan Nice konumuna 22 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 22 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Cannes konumundan Nice konumuna ulaşmak için günlük 22 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 22 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 234 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme