Çakmak - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 2 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 10:36
Son kalkış: 10:36
Mesafe 161km

Çakmak ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Çakmak Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Çakmak ile Konya arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Çakmak ile Konya arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Çakmak konumundan Konya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Çakmak konumundan Konya konumuna 17,49 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 17,49 TL kadardır.

Çakmak - Konya arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Çakmak ve Konya konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Konya konumuna hareket eden trenler, Çakmak konumundan Çakmak vaktinde hareket eder ve hedeflerine Konya vaktinde ulaşırlar.

Trenle Çakmak konumundan Konya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Çakmak konumundan Konya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Çakmak konumundan Konya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saati 10:09 iken, sonuncusu saatler 10:09 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 hours and 56 minutes, ama en hızlı trenler sizi Konya konumuna 2 hours and 56 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.