Bozüyük - Kütahya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kütahya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 25 TL
Yolculuk süresi 2 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 09:42
Son kalkış: 16:25
Mesafe 54km

Bozüyük ile Kütahya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Bozüyük ile Kütahya arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna ortalama tren fiyatları 28,23 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 25,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bozüyük - Kütahya arası trenler


Bozüyük Kütahya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Bozüyük ve Kütahya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Kütahya konumuna hareket eden trenler, Bozüyük konumundan Bozüyük YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kütahya vaktinde ulaşırlar.

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 0 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kütahya konumuna hareket eden ilk tren saati 09:04 iken, sonuncusu saatler 16:04 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 hours and 49 minutes, ama en hızlı trenler sizi Kütahya konumuna 2 hours and 17 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.