Bozüyük - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 40,42 TL
Yolculuk süresi 2 sa 25 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:51
Son kalkış 19:21
Mesafe 54 km

Bozüyük ile Kütahya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Bozüyük Kütahya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Bozüyük konumundan Kütahya konumuna 40,42 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 41,64 TL kadardır.

Hangi şirketler Bozüyük ile Kütahya arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Bozüyük ile Kütahya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bozüyük - Kütahya arası trenler

Trenle Kütahya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Kütahya konumuna trenle ulaşmak ortalama 2 sa 25 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa 57 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 11:51, sonuncusu ise saatler 19:21 gösterdiğinde Bozüyük konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Kütahya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Kütahya konumuna hareket eden trenler, Bozüyük konumundan Bozüyük YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kütahya vaktinde ulaşırlar.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 2 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Kütahya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Bozüyük konumundan Kütahya konumuna tren vasıtasıyla ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu bağlantılar arasında, hat değiştirmeniz gerekmeyen direkt hatların yanı sıra, en azından bir tren değişimi yapmanızı gerektiren 2 hatlarının da olduğunu dikkate alınız. Yani yolculuğunuz sırasında başka bir trene geçiş yapmak durumunda kalacaksınız.