Bozüyük - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 33,49TL
Yolculuk süresi 4 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 09:35
Son kalkış: 16:12
Mesafe 135km

Virail size, Bozüyük ile Afyon arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Bozüyük noktasından Afyon istikametine tren ile götürüyor?

Afyon konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Afyon konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Bozüyük konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 57,24 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 33,49 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bozüyük - Afyon arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Bozüyük ile Afyon arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Bozüyük ve Afyon konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Bozüyük konumundan Bozüyük YHT vaktinde ayrılır ve buraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde varırlar.

Bozüyük konumundan Afyon konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Bozüyük konumundan Afyon konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 4 hours and 22 minutes gibi bir sürede Afyon konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 4 hours and 58 minutes kadar sürer. Afyon konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 09:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Bozüyük konumunu saatler 16:11 gösterdiğinde terkeder.