Bor - Kayseri arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 2 saat
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 20:01
Son kalkış: 20:01
Mesafe 131km

Bor ile Kayseri arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Bor ile Kayseri arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Kayseri konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Kayseri konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Bor konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları 13,97 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 11,00 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bor - Kayseri arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Bor Kayseri arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Bor ve Kayseri konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Bor konumundan Bor vaktinde ayrılır ve buraya İncesu(Kayseri) or Kayseri vaktinde varırlar.

Bor konumundan Kayseri konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Bor konumundan Kayseri konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Bor konumundan Kayseri konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kayseri konumuna hareket eden ilk tren saati 20:11 iken, sonuncusu saatler 20:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 hours, ama en hızlı trenler sizi Kayseri konumuna 1 hour and 41 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.