Bor - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 3 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 09:20
Son kalkış: 09:20
Mesafe 118km

Virail üzerinden Bor ile Adana arası ucuz biletler

Virail'in sizi Adana mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Bor konumundan Adana istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Bor ile Adana arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bor konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Bor konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 61,10 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 17,49 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Bor - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
21 TL Tümünü gör 21 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Bor ile Adana arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Bor ve Adana konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Bor konumundan Bor vaktinde ayrılır ve buraya Şakirpaşa or Adana vaktinde varırlar.

Bor konumundan Adana konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Bor konumundan Adana konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Bor konumundan Adana konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna hareket eden ilk tren saat 09:10, son tren ise saatler 10:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 3 hours and 6 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 3 hours and 7 minutes gibi bir sürede Adana konumuna ulaşabilirsiniz.