Balıkesir - Savaştepe arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 36 km

Balıkesir ile Savaştepe arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Balıkesir Savaştepe arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Balıkesir ile Savaştepe arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Balıkesir - Savaştepe arası trenler

Savaştepe konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Savaştepe konumuna hareket eden ilk tren saat sonuncusu ise kalkar. Balıkesir konumundan Savaştepe konumuna gitmek için gereken süre .

Hangi istasyonlardan Savaştepe konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Savaştepe konumuna hareket eden trenler, Balıkesir konumundan Saruhanlı and Balıkesir vaktinde hareket eder ve hedeflerine Savaştepe vaktinde ulaşırlar.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Balıkesir konumundan Savaştepe konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Savaştepe konumundan Balıkesir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.