Arifiye - Köseköy arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Köseköy şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 6,50TL
Yolculuk süresi 24 dak
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 05:49
Son kalkış: 17:42
Mesafe 31km

Arifiye ile Köseköy arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Köseköy mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Arifiye konumundan Köseköy istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Arifiye ile Köseköy arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Arifiye ile Köseköy arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Arifiye konumundan Köseköy konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 6,50 TL iken, Arifiye konumundan Köseköy konumuna sadece 6,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Arifiye - Köseköy arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Köseköy konumuna tren seferleri bulunur?

Köseköy konumuna hareket eden trenler, Arifiye konumundan Arifiye vaktinde hareket eder ve hedeflerine Köseköy vaktinde ulaşırlar.

Arifiye konumundan Köseköy konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Arifiye konumundan Köseköy konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 4 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 4 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Köseköy konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Köseköy konumuna ortalama yolculuk süresi 24 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 24 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Arifiye konumundan hareket eden ilk tren saat 05:11 kalkarken, sonuncusu saatler 17:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.