Argıthanı - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 13,99TL
Yolculuk süresi 2 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 05:55
Son kalkış: 05:55
Mesafe 82km

Virail üzerinden Argıthanı ile Konya arası ucuz biletler

Virail ile Argıthanı Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi Argıthanı noktasından Konya istikametine tren ile götürüyor?

Konya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Argıthanı konumundan Konya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Argıthanı konumundan Konya konumuna 13,99 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 13,99 TL kadardır.

Argıthanı - Konya arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Argıthanı ve Konya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Argıthanı konumundan Argıthan vaktinde ayrılır ve buraya Konya vaktinde varırlar.

Argıthanı konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Argıthanı konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Argıthanı konumundan Konya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 hours and 5 minutes gibi bir sürede Konya konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 hours and 5 minutes kadar sürer. Konya konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 05:09 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Argıthanı konumunu saatler 05:09 gösterdiğinde terkeder.