Akşehir - Kadınhanı arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kadınhanı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,58TL
Yolculuk süresi 1 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 05:04
Son kalkış: 05:04
Mesafe 71km

Virail size, Akşehir ile Kadınhanı arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Kadınhanı mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Akşehir konumundan Kadınhanı istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Akşehir ile Kadınhanı arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Akşehir konumundan Kadınhanı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Akşehir konumundan Kadınhanı konumuna ortalama tren fiyatları 9,28 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 7,58 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Akşehir - Kadınhanı arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Akşehir Kadınhanı arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Akşehir ve Kadınhanı konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Akşehir konumundan Akşehir vaktinde ayrılır ve buraya Kadınhan vaktinde varırlar.

Akşehir konumundan Kadınhanı konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Akşehir konumundan Kadınhanı konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Kadınhanı konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Kadınhanı konumuna hareket eden ilk tren saat 05:04, son tren ise saatler 05:04 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour gibi bir sürede Kadınhanı konumuna ulaşabilirsiniz.