Afyon - Kadınhanı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kadınhanı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,48TL
Yolculuk süresi 2 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 04:03
Son kalkış: 04:03
Mesafe 156km

Virail üzerinden Afyon ile Kadınhanı arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Afyon ile Kadınhanı arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Afyon ile Kadınhanı arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Afyon konumundan Kadınhanı konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Afyon konumundan Kadınhanı konumuna 17,48 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 19,24 TL kadardır.

Afyon - Kadınhanı arası trenler


Afyon Kadınhanı arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Kadınhanı konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Afyon konumundan Afyon A.Çetinkaya vaktinde ayrılır ve buraya Kadınhan vaktinde varırlar.

Trenle Afyon konumundan Kadınhanı konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Afyon konumundan Kadınhanı konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Afyon konumundan Kadınhanı konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kadınhanı konumuna hareket eden ilk tren saat 04:03, son tren ise saatler 04:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 2 hours kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 2 hours gibi bir sürede Kadınhanı konumuna ulaşabilirsiniz.