Yozgat - Trabzon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Trabzon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 79,53TL
Yolculuk süresi 11 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 21:15
Mesafe 437km

Yozgat konumundan Trabzon konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Yozgat konumundan Trabzon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Yozgat konumundan Trabzon konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Yozgat konumundan Trabzon konumuna, sadece 12,38 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 16,27 TL civarındadır.

Otobüsle Trabzon konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Yozgat - Trabzon istikametindeki otobüs hatları Yozgat Otobüs Terminali istasyonundan kalkar ve Trabzon Otogari istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Yozgat ilinden Trabzon iline otobüsler


Yozgat Trabzon arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Yozgat ve Trabzon arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Yozgat konumundan Trabzon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Yozgat konumundan Trabzon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Trabzon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Trabzon konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:05 kalkarken, sonuncusu saatler 21:05 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 11 hours and 40 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 10 hours kadar düşürür.

Otobüs ile Yozgat - Trabzon: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Has Turizm A.Ş. and Kanberoğlu Turizm ile Yozgat Trabzon arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.