Yozgat - Erzincan arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzincan şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,91TL
Yolculuk süresi 6 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 00:45
Son kalkış: 23:00
Mesafe 401km

Virail ile Yozgat konumundan Erzincan konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Yozgat konumundan Erzincan konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yozgat konumundan Erzincan konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 15,44 TL iken, Yozgat konumundan Erzincan konumuna, 14,62 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Erzincan konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Yozgat konumundan Yozgat Otobüs Terminali istasyonundan hareket eden otobüsler, Erzincan konumundaki Erzican Otobüs Durağı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Yozgat ilinden Erzincan iline otobüsler


Yozgat Erzincan arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yozgat Erzincan arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Yozgat konumundan Erzincan konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Yozgat konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 6 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Yozgat konumundan Erzincan konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 7 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Erzincan konumuna 6 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:11 olduğunda sonuncusu ise saat 23:11 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Yozgat konumundan Erzincan konumuna götürür?

Yozgat konumundan Erzincan konumuna, ortaklarımızdan Esadaş, Öz Doğu Kars and Dadaş Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.