Trabzon - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kahramanmaraş şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 106,50TL
Yolculuk süresi 15 sa 24 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 11:30
Son kalkış: 18:00
Mesafe 450km

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna ortalama otobüs biletleri 19,33 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna, 16,58 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Trabzon - Kahramanmaraş istikametindeki otobüs hatları Trabzon Otogari istasyonundan kalkar ve Kahramanmaraş Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Trabzon ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Trabzon - Kahramanmaraş hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Trabzon konumundan ayrılan ilk otobüs saat 11:11 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 18:11 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 15 hours and 24 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 12 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Trabzon - Kahramanmaraş hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Trabzon konumundan Kahramanmaraş konumuna, ortaklarımızdan Kanberoğlu Turizm, Turay Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm and Öz Diyarbakir otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.