Manisa - Şanlıurfa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Şanlıurfa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 113,57TL
Yolculuk süresi 19 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 11:30
Son kalkış: 16:45
Mesafe 1010km

Virail sizin için, Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna ortalama otobüs biletleri 23,05 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna, 17,68 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüsler, MANİSA istasyonundan kalkar ve Şanlıurfa Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Manisa ilinden Şanlıurfa iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen Manisa Şanlıurfa arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 3 seferlerinin yanı sıra, direkt 2 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Şanlıurfa konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:04 kalkarken, sonuncusu saatler 16:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 119 hours and 44 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 19 hours kadar düşürür.

Manisa - Şanlıurfa hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Isparta Petrol, Şanlıurfa Astor and Özlem Diyarbakır şirketi de, virailin Manisa konumundan Şanlıurfa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.