Manisa - Balıkesir arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Balıkesir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 26,40TL
Yolculuk süresi 2 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 165
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:45
Mesafe 122km

Virail ile Manisa konumundan Balıkesir konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Manisa konumundan Balıkesir konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Manisa konumundan Balıkesir konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 8,15 TL iken, Manisa konumundan Balıkesir konumuna, 4,11 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Manisa konumundan Balıkesir konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, MANİSA ve BALIKESİR istasyonlarını kullanırlar.


Manisa ve Balıkesir arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Manisa Balıkesir arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Manisa Balıkesir arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Manisa konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Manisa - Balıkesir hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Manisa konumundan Balıkesir konumuna ulaşmak ortlama 2 hours and 7 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 2 hours and 15 minutes olur. İlk otobüs Manisa konumundan saat 00:11 olduğunda ,sonuncusu ise 23:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Manisa konumundan Balıkesir konumuna götürür?

Manisa konumundan Balıkesir konumuna, ortaklarımızdan Efe Tur, Balıkesir Uludağ and Pamukkale Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.