İstanbul - Erzincan arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 152 TL
Yolculuk süresi 15 saat
Günlük bağlantılar 46
İlk kalkış: 08:30
Son kalkış: 18:30
Mesafe 903km

İstanbul konumundan Erzincan konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Erzincan konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Erzincan konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Erzincan konumuna ortalama otobüs biletleri 67,97 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Erzincan konumuna, 23,72 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Erzincan konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan 4.Levent, Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Erzincan konumundaki Erzican Otobüs Durağı and Erzican Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Erzincan her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
254 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Erzincan konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Erzincan konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Erzincan konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 15 hours and 20 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Erzincan konumuna 15 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 09:03 olduğunda sonuncusu ise saat 16:11 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul konumundan Erzincan konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

İstanbul konumundan Erzincan konumuna Erzincan Başak Turizm, Lüks Barış Turizm, Iğdırlı Turizm, Esadaş, Lider Ağrı Doğuş Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.