Aydın - Tekirdağ arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 157 TL
Yolculuk süresi 11 sa 5 dk
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış: 00:40
Son kalkış: 22:15
Mesafe 350km

Virail sizin için, Aydın konumundan Tekirdağ konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Aydın konumundan Tekirdağ konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Aydın konumundan Tekirdağ konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Aydın konumundan Tekirdağ konumuna ortalama otobüs biletleri 25,06 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Aydın konumundan Tekirdağ konumuna, 24,45 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Aydın ve Tekirdağ konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Aydın - Tekirdağ istikametindeki otobüs hatları AYDIN istasyonundan kalkar ve TEKİRDAĞ istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Aydın ilinden Tekirdağ iline otobüsler


Aydın ve Tekirdağ arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Aydın Tekirdağ arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Aydın konumundan Tekirdağ konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Aydın konumundan Tekirdağ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 7 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 7 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Tekirdağ konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Aydın konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:01 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 3 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 9 hours and 46 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Aydın konumundan Tekirdağ konumuna götürür?

Pamukkale Turizm ile Aydın Tekirdağ arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.