Aydın - Erzincan arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzincan şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 97 TL
Yolculuk süresi 20 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 15
İlk kalkış: 01:29
Son kalkış: 13:00
Mesafe 1031km

Aydın konumundan Erzincan konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Aydın konumundan Erzincan konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Aydın konumundan Erzincan konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Aydın konumundan Erzincan konumuna 15,08 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 21,30 TL civarındadır.

Aydın ve Erzincan konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Aydın konumundan Erzincan konumuna hareket eden otobüsler, AYDIN istasyonundan kalkar ve Erzican Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Aydın ilinden Erzincan iline otobüsler


Aydın Erzincan arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Erzincan konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Aydın konumundan Erzincan konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Aydın konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 15 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 12 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Aydın konumundan Erzincan konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Aydın konumundan saatler 01:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 11:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 29 hours and 4 minutes iken, en hızlı seferler sizi 14 hours and 50 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Aydın - Erzincan güzergahında hizmet vermektedir?

Iğdırlı Turizm, Patnos Itimat, Esadaş and Isparta Petrol şirketi de, virailin Aydın konumundan Erzincan konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.