Aydın - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 623 TL
Yolculuk süresi 6 saat
Günlük bağlantılar 24
İlk kalkış: 00:50
Son kalkış: 23:45
Mesafe 273km

Virail ile Aydın konumundan Antalya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Aydın konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Aydın konumundan Antalya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Aydın konumundan Antalya konumuna ortalama otobüs biletleri 69,84 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Aydın konumundan Antalya konumuna, 68,34 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Antalya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Aydın konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüsler, AYDIN istasyonundan kalkar ve ANTALYA istasyonuna ulaşırlar.

Aydın ilinden Antalya iline otobüsler


Aydın konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Aydın konumundan Antalya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Aydın konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 11 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 11 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Aydın - Antalya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 5 hours and 57 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Antalya konumuna 4 hours and 24 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:09 olduğunda sonuncusu ise saat 23:09 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Aydın konumundan Antalya konumuna götürür?

Aydın konumundan Antalya konumuna Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Çanakkale Truva Turizm and Balıkesir Uludağ otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.