Antalya - Yozgat arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Yozgat şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 96,36TL
Yolculuk süresi 10 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 11:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 483km

Virail ile Antalya konumundan Yozgat konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Yozgat arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Yozgat konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya konumundan Yozgat konumuna, sadece 15,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 17,74 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Antalya konumundan Yozgat konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, ANTALYA ve Yozgat Otobüs Terminali istasyonlarını kullanırlar.

Antalya ilinden Yozgat iline otobüsler


Antalya konumundan Yozgat konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Antalya Yozgat arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Antalya konumundan Yozgat konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Yozgat konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Antalya konumundan Yozgat konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yozgat konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:06 kalkarken, sonuncusu saatler 23:06 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 10 hours and 20 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 10 hours kadar düşürür.

Otobüs ile Antalya - Yozgat: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Antalya konumundan Yozgat konumuna, ortaklarımızdan Ses Turizm and Şanal Kırşehir Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.