Antalya - Yeniköy, Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 84 TL
Yolculuk süresi 10 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 21:00
Son kalkış: 21:00
Mesafe 420km

Virail sizin için, Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna, sadece 13,09 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 13,09 TL civarındadır.

Yeniköy, Bursa konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ANTALYA ve YALOVA istasyonlarını kullanırlar.

Antalya ilinden Yeniköy, Bursa iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya Yeniköy, Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Antalya - Yeniköy, Bursa hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 10 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Yeniköy, Bursa konumuna 10 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 21:03 olduğunda sonuncusu ise saat 21:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile Antalya - Yeniköy, Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Antalya konumundan Yeniköy, Bursa konumuna Güney Akdeniz Seyahat otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.