Antalya şehrine git: ücretler ve tarifeler

Resmi ortağı




İstanbul ve Antalya arası seyahat et

Otobüs

  • En iyi fiyat: 56.14TL

  • Yolculuk süresi: 11 saat

  • İlk kalkış: 00:30
  • Son kalkış: 23:59

Kalkış istasyonları

  • Harem
  • Harem Otogarı
  • Esenler Otogarı
  • Alibeyköy Otogarı

Varış istasyonu

  • Antalya Otogarı
Isparta PetrolIsparta Petrol Economy 11:30 – 22:30 Harem – Antalya Otogarı98,25 TL11 saatIsparta PetrolIsparta Petrol Economy 23:30 – 10:30 Harem – Antalya Otogarı98,25 TL11 saatÖz Isparta TurizmÖz Isparta Turizm Economy 22:00 – 09:00 Harem – Antalya Otogarı98,25 TL11 saat



Uçuşlar

  • En iyi fiyat: 61.54TL

  • Yolculuk süresi: 1 sa 5 dk

  • İlk kalkış: 00:10
  • Son kalkış: 23:55

Kalkış havaalanları

  • İstanbul
  • Sabiha Gökçen

Varış havaalanı

  • Antalya
SunExpress Xq 7529 21:35 – 22:55 Sabiha Gökçen – Antalya145,61 TL1 sa 20 dkPegasus Airlines Pc 2018 17:35 – 18:55 Sabiha Gökçen – Antalya152,56 TL1 sa 20 dkPegasus Airlines Pc 2020 18:55 – 20:10 Sabiha Gökçen – Antalya152,56 TL1 sa 15 dk


Ankara ve Antalya arası seyahat et

Otobüs

  • En iyi fiyat: 49.12TL

  • Yolculuk süresi: 7 sa 57 dk

  • İlk kalkış: 23:15
  • Son kalkış: 23:59

Kalkış istasyonları

  • Aşti

Varış istasyonu

  • Antalya Otogarı
Mis AmasyaMis Amasya Economy (2+1) 21:00 – 05:00 Aşti – Antalya Otogarı59,23 TL8 saatMis AmasyaMis Amasya Economy (2+1) 22:00 – 06:00 Aşti – Antalya Otogarı59,23 TL8 saatNiksarkale TurizmNiksarkale Turizm Economy (2+1) 22:45 – 06:45 Aşti – Antalya Otogarı63,93 TL8 saat


Uçuşlar

  • En iyi fiyat: 41.54TL

  • Yolculuk süresi: 1 saat

  • İlk kalkış: 03:35
  • Son kalkış: 23:55

Kalkış havaalanları

  • Esenboğa

Varış havaalanı

  • Antalya
Pegasus Airlines Pc 8040 06:00 – 07:15 Esenboğa – Antalya194,04 TL1 sa 15 dkPegasus Airlines Pc 2677 Pc 2028 10:25 – 01:15 Esenboğa – Antalya328,49 TL14 sa 50 dk1 değişiklikPegasus Airlines Pc 2665 Pc 2028 11:50 – 01:15 Esenboğa – Antalya341,47 TL13 sa 25 dk1 değişiklik


İzmir ve Antalya arası seyahat et

Uçuşlar

  • En iyi fiyat: 26.04TL

  • Yolculuk süresi: 1 saat

  • İlk kalkış: 03:45
  • Son kalkış: 23:50

Kalkış havaalanları

  • İzmir Adnan Menderes

Varış havaalanı

  • Antalya
SunExpress Xq 9492 17:05 – 18:10 İzmir Adnan Menderes – Antalya101,75 TL1 sa 5 dkSunExpress Xq 9292 19:25 – 20:30 İzmir Adnan Menderes – Antalya127,16 TL1 sa 5 dkSunExpress Xq 9090 08:15 – 09:15 İzmir Adnan Menderes – Antalya228,84 TL1 saat


Bursa ve Antalya arası seyahat et

Otobüs

  • En iyi fiyat: 64.7TL

  • Yolculuk süresi: 9 sa 15 dk

  • İlk kalkış: 23:59
  • Son kalkış: 23:59

Kalkış istasyonları

  • Bursa Otobüs Terminali

Varış istasyonu

  • Antalya Otogarı
Isparta PetrolIsparta Petrol Economy (2+2) 23:59 – 09:59 Bursa Otobüs Terminali – Antalya Otogarı65,75 TL10 saatIsparta PetrolIsparta Petrol Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) 23:59 – 09:30 Bursa Otobüs Terminali – Antalya Otogarı65,75 TL67 sa 27 dkDeğişiklikerGüney Akdeniz SeyahatGüney Akdeniz Seyahat Economy (2+1) 23:59 – 08:29 Bursa Otobüs Terminali – Antalya Otogarı109,61 TL8 sa 30 dk


Uçuşlar

  • En iyi fiyat: 219.93TL

  • Yolculuk süresi: 3 saat

  • İlk kalkış: 13:20
  • Son kalkış: 17:55

Kalkış havaalanları

  • Bursa Yenişehir

Varış havaalanı

  • Antalya
Turkish Airlines Tk 7165 Tk 7030 17:55 – 17:40 Bursa Yenişehir – Antalya227,79 TL23 sa 45 dk1 değişiklikTurkish Airlines Tk 7165 Tk 7028 17:55 – 15:15 Bursa Yenişehir – Antalya274,32 TL21 sa 20 dk1 değişiklikTurkish Airlines Tk 7165 Pc 8040 17:55 – 07:15 Bursa Yenişehir – Antalya282,03 TL13 sa 20 dk1 değişiklik


Adana ve Antalya arası seyahat et

Otobüs

  • En iyi fiyat: 49.12TL

  • Yolculuk süresi: 10 sa 35 dk

  • İlk kalkış: 00:45
  • Son kalkış: 23:59

Kalkış istasyonları

  • Adana Otogarı

Varış istasyonu

  • Antalya Otogarı
Özlem Cizre NuhÖzlem Cizre Nuh Economy (2+2) 20:00 – 19:00 Adana Otogarı – Antalya Otogarı66,11 TL23 saatÖzlem Cizre NuhÖzlem Cizre Nuh Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) 20:00 – 06:30 Adana Otogarı – Antalya Otogarı66,11 TL21 sa 30 dkDeğişiklikerHas BingölHas Bingöl Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) Economy (2+2) 20:15 – 04:30 Adana Otogarı – Antalya Otogarı77,12 TL58 sa 45 dkDeğişikliker


Uçuşlar

  • En iyi fiyat: 49.82TL

  • Yolculuk süresi: 1 saat

  • İlk kalkış: 03:50
  • Son kalkış: 23:55

Kalkış havaalanları

  • Adana Şakirpaşa

Varış havaalanı

  • Antalya
Pegasus Airlines Pc 3602 12:10 – 13:15 Adana Şakirpaşa – Antalya245,19 TL1 sa 5 dkPegasus Airlines Pc 3604 18:20 – 19:25 Adana Şakirpaşa – Antalya245,19 TL1 sa 5 dkSunExpress Xq 7631 08:15 – 09:25 Adana Şakirpaşa – Antalya276,63 TL1 sa 10 dk